sparing: Promień Żary – Arka Nowa Sól 0:1
By promienzary.com On 22 Lip, 2016 At 06:37 PM | Categorized As Pierwszy zespół, Puchar Polski & Sparingi | With 0 Comments

arka_nowasolW pierwszym meczu sparingowym Promień Żary przegrał z czwartoligową Arką Nowa Sól 0:1 (0:0). Zwycięska bramka wpadła w 73 minucie.

– W pierwszej i drugiej połowie zagrały dwa różne składy. Nasza drużyna budowana jest od nowa i cały czas testujemy nowych zawodników. W pierwszej połowie mecz bardzo wyrównany. W drugiej odsłonie zmiana jedenastki i bramka po błędzie obrońcy i bramkarza – relacjonował po meczu trener Promienia, Robert Czepiński.

skład 1 połowa: Biliński – Wołoszyn, Reszczyński, Suski, Bardel – Zawodnik testowany, Piechowiak, Kuczyński, Nowak – Jelski, Zawodnik testowany.
skład 2 połowa: Czerwiński – Nycz, Tychowski, Zawodnik testowany, Kucharski – Bendiuł (70 Jamrozik), Zawodnik testowany, Rybnik (78 Gacioch), Sokołowski – Kochanowski, Kulas.
Bramka: 0-1 73′ Dawid Marciniak.

Kolejny mecz kontrolny Promień rozegra już w środę z Budowlanymi Lubsko, godzina 18:00, stadion Syrena ul.Leśna.