sparing: Promień Żary – TSP Przylep 1:3 (0:2)

30072016_1927Przylep okazał się skuteczniejszą drużyną w dzisiejszym meczu kontrolnym  z Promieniem Żary. Po 45 minutach rywale prowadzili już 2:0, a w 28 minucie Kuba Nowak nie wykorzystał jedenastki, którą perfekcyjnie wybronił golkiper z Przylepu. W drugiej odsłonie najpierw goście podwyższyli na 3:0, a w 80 minucie honorową bramkę dla Promienia zdobył Aleksander Jelski.

Bramki: 21. Gracjan Lewicki, 42. Paweł Dzikowicz, 60. Gracjan Lewicki – 80. Aleksander Jelski
Rzut karny: 28 Jakub Nowak (nie strzelił).

Promień Żary: Bieńko – Reszczyński, Suski, Nycz, Nowak, Gacioch, Kuczyński, Kochanowski, Neto, Sokołowski, Kulas.
Rezerwowi: Graczyk, Kucharski, Wołoszyn, Świdkiewicz, Rynik, Jelski, Alex